Pixel Heaven 2023 - key visual

Konkurs – Pixel Heaven 2023

Dokładnie za 10 dni rozpoczyna się Pixel Heaven 2023 – XI edycja największego w Europie festiwalu gier wideo, planszówek, komiksów i klimatów retro. Podobnie jak rok temu, mam do zaoferowania wejściówkę i z tej okazji zapraszam wszystkich na konkurs. Pierwsza osoba, która trafnie wskaże, który z tegorocznych rocznicowych wpisów cieszył się największą popularnością według statystyk Facebooka otrzyma kartę WEEKEND VISITOR uprawniającą do nielimitowanego wstępu na Festiwal przez trzy dni imprezy i uczestnictwa w odbywających się wówczas wydarzeniach (szczegóły: link w komentarzu).

Jeżeli jednak nikt nie wytypuje prawidłowej odpowiedzi, zwycięzcą zostanie osoba, która wskaże kolejny post o największym zasięgu. W przypadku więcej niż jednej prawidłowej odpowiedzi decyduje kolejność: kto pierwszy ten lepszy. Nie biorę pod uwagę edytowanych postów i od każdego uczestnika liczy się jedno – pierwsze zgłoszenie. Odpowiedzi podawajcie w komentarzach. Ostatni warunek to oczywiście polubienie fanpage’a Koyomi (sprawdźcie swoje ustawienia prywatności profilu, bo w zeszłym roku były z tym problemy). Bawimy się do najbliższej soboty 20 maja do godziny 23:59. Ogłoszenie wyników następnego dnia wieczorem.

Mało?
OK! Jeśli do końca trwania konkursu liczba polubieni fanpage’a Koyomi osiągnie 500, nagrodą główną będzie pakiet SUPPORTER (szczegóły: również link w komentarzu) zaś karta WEEKEND VISITOR stanie się nagrodą pocieszenia dla drugiej osoby, która wytypuje prawidłową, bądź najbliższą prawidłowej odpowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *